חזון ומטרת החברה היא מתן אפשרות לקונות והקונים שלנו לרכוש תכשיטים איכותיים במחירים ללא תחרות, מחירים נוחים ומפתיעים שיגרמו לקונות ולקונים הרגשת נעימות ונוחות בעת הקנייה.

כל התכשיטים של החברה הם מזהב אמיתי, 14 קרט או 18 קרט, צהוב, ורוד או לבן, ומשובצים ביהלומים, ספירים, אזמרגדים (אמרלדים) ואבני אודם (רובי) – כולם אמיתיים וטבעיים.

עומדת מאחורי החברה משפחה שעוסקת בתחום שנים רבות, לרבות חברות בבורסת היהלומים, ובעלת רישיונות ממשרד הכלכלה לסחר ביהלומים ולייצור תכשיטים.

החברה משתמשת בידע והניסיון שיש לה בכדי לייצר תכשיטים איכותיים במחירים נמוכים במיוחד ואת החסכון הזה היא מעבירה לקונים והקונות. כתוצאה מכך מחירי התכשיטים הנמכרים על ידי החברה נמוכים בעשרות אחוזים מהמחירים של תכשיטים דומים שנמכרים במקומות אחרים. התכשיטים נמכרים במחירים שבין 200 ₪ ל- 1,200 ₪ בלבד. ניתן לכן לרכוש תכשיט זהב שמשובץ ביהלום אמיתי במחיר של 200 ₪, מחיר שהוא נמוך מהמחיר שבו נמכרים תכשיטים שאינם עשויים מזהב או רק מצופים זהב ושהאבנים בהם הינם חיקוי ולא הדבר האמיתי.

חשוב לדעת, החברה מאמינה במוצרים שהיא מוכרת ומעניקה לקונות ולקונים שירות אישי מכבד ונעים. לכל תכשיט מצורפת לכן תעודה מגמולוגית מנוסה המפרטת את תכונות התכשיט שנרכש. ניתן להחליף תכשיט שנרכש, במידה ולא נעשה בו שימוש והוא נשמר במצבו המקורי, תוך 30 ימים מיום הקניה (אלא אם בוצעו שינויים בתכשיט, כגון: שינוי מידה, קיצור שרשרת וכדומה, או אם מדובר בהזמנה מיוחדת שיוצרה עבור הקונה). בשביל שאתן הקונות והקונים תרגישו בנוח במעגל הלקוחות שלנו ושתחוו חווית רכישה אמינה ומספקת.

אנחנו פה בשבילכן.ם

 03-7419111 |  חנות אקס פקטורי, רחוב סוקולוב 55, רמת-השרון.

שעות פעילות: א,ב,ג,ד,ה 10:00-19:00, ו'  9:30-14:00